Contact

Vragen of suggesties?
Vind hier de juiste contactpersoon!

info@vlaamse-ai-academie.be
+32 (0)16 32 10 12

De Vlaamse AI Academie heeft geen vast adres, we hebben een thuis bij al onze partnerinstellingen

Blijf op de hoogte

Isabelle
Borremans

Communicatieverantwoordelijke


isabelle.borremans@vaia.be

+32 (0)16 32 10 12

Stefaan
Gruyaert

Public Relations
Projectcoördinator
Industrie & Finance
Liaison KU Leuven

stefaan.gruyaert@vaia.be

+32 (0)56 24 60 79

Laura
Alonso

Projectcoördinator
Doctoral Schools
Liaison VUB

laura.alonsopadula@vaia.be

+32 (0)474 40 12 04

Femke
De Backere

Projectcoördinator
Onderwijs, Gezondheidszorg en Overheid
Academic Expert ‘Computer Science Engineering’
Liaison UGent

femke.de.backere@vaia.be

+32 (0)9 331 49 27

Pieter Caris

Projectcoördinator
Levenslang Leren & Internationalisering
Liaison UAntwerpen

pieter.caris@vaia.be

+32 (0)3 265 35 26

Raphaël
Weuts

Projectcoördinator
Overheid
Liaison VLHORA

raphael.weuts@vaia.be

+32 (0)468 25 62 09

Jeroen
Wynen

Projectcoördinator
Gezondheidszorg & Biotechnologie
Academic Expert ‘Mathematics’
Liaison UHasselt

jeroen.wynen@vaia.be

+32 (0)11 26 82 44

Jefrey
Lijffijt

Academisch expert
Data Science & AI

jefrey.lijffijt@vaia.be

+32 (0)474 539 464

Bart
De Moor

Voorzitter Vlaamse AI Academie

bart.de.moor@kuleuven.be

De ‘artistieke’ bewerking van onze portretten werd gegenereerd met behulp van AI op deepart.io.